Skip links
Explore
Drag

Pozycjonowanie stron

O naszych działaniach

Bądź widoczny w sieci

10 lat doświadczenia

4.81
średnia ocena klientów
500+
Wypozcycjonowanych

stron internetowych

Strona lub sklep internetowy daje olbrzymie możliwości w zaprezentowaniu swojej oferty potencjalnym Klientom. Niestety,  nawet dobrze zaprojektowana strona z interesującą treścią, potrzebuje pomocy aby dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Jednym z elementów takiej pomocy, jest pozycjonowanie serwisu w wyszukiwarkach internetowych. Jest to szereg działań, które mają zapewnić stronie wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania.

Od wielu lat z powodzeniem realizujemy kampanie SEO (Search Engine Optimization) i pozycjonowania, które zwiększają widoczność naszych Klientów w wyszukiwarce Google.
Dzięki naszym działaniom zwiększy się zainteresowanie Twoją ofertą, wzrośnie rozpoznawalność Twojej marki, jak i sprzedaż produktów i usług. Pozycjonowanie pomoże Twojej firmie się rozwijać i budować przewagę nad konkurencją.

Jesteśmy zdeterminowani, aby zapewnić Klientom oczekiwane korzyści. Nie zadowala nas osiągnięcie top10. Dążymy do tego, żeby zapewnić naszym partnerom biznesowym top5, top3, a nawet top1 umieszczając ich zarówno w mapkach Google jak i w wynikach organicznych pod mapkami.

Realizacje

Wiemy jak trudno zaistnieć w sieci. Nasze doświadczenie sprawi, że Twoja firma będzie widoczna w wyszukiwarce Google.

Wiemy, gdzie inni popełniają błędy i wiemy jak je naprawić. Jeżeli korzystałeś z usług innej agencji i nie byłeś zadowolony z efektów. Zwróć się do najlepszych w branży.

adwords

SKLEP MEDYCZNY

adwords

WYPOŻYCZALNIA

adwords

SKLEP MEBLOWY

Naszą prace wspomagają najlepsze

Dostępne narzędzia

Korzystamy z najbardziej zaawansowanych narzędzi bez względu na ich cenę. Dzięki temu możemy kompletnie przeanalizować strony konkurencji, monitorować strony, słowa kluczowe naszych Klientów i skutecznie wprowadzać masowe optymalizacje, które skutecznie wpływają na pozycjonowanie stron.

Szczegółowa

Analiza konkurencji

Sprawdzamy Twoich konkurentów, aby poznać, z kim będziesz się mierzyć. Analizujemy jakie działania online podejmuje konkurencja, na jakie słowa kluczowe się pozycjonuje oraz jaka jest ich pozycja.

Dowiedz się więcej

strony interntowe

Bezpłatny audyt

Jakość strony docelowej to jedna z najważniejszych składowych wyniku jakości. Aby był on jak najwyższy, oceniamy stronę za pomocą takich narzędzi jak:

  • Google Optimize
  • Google Tag Assistant
  • PageSpeed Insights
  • Google Search Console
  • Google Analytics

Nie jesteś dla nas klientem

Jesteś partnerem

Pozycjonowanie stron jest naszą pracą, ale to również pasja i hobby. Nasz zespół charakteryzuje wiedza i profesjonalizm, co pozwala zapewnić efektywność. Realizując pozycjonowanie na najwyższym poziomie pomagamy również małym firmom będącym na początku drogi do sukcesu. Każdy sukces naszego Klienta jest również naszym sukcesem. Realizując marketing internetowy przez tak długi okres wypromowaliśmy setki marek, firm i produktów.

Analiza

Analizujemy, badamy i konsultujemy obecną sytuację klienta.

Współpraca

Wspólnie planujemy i omawiamy strategię działań. Internet to nasz świat, jednak to Państwo znają swój biznes najlepiej.

Wdrożenie

Wdrażamy, testujemy i optymalizujemy. Nieustannie szukamy najlepszych sprzedażowo działań.

Stabilizacja

Stabilizujemy i podkręcamy. Porządkujemy procesy marketingowe, wykluczamy nieefektywne i wzmacniamy te skuteczne.

Nie robimy tylko reklam

Co robimy
05

Www

Strony i sklepy www

Kompleksowy proces przygotowania strony www oraz sklepów online. Profesjonalnie konsultujemy i wdrażamy projekty stron szytych na miarę oczekiwań klienta.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie SEO

SEO to działania prowadzone dla osiągnięcia przez stronę internetową jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarki na określona słowa kluczowe.

Social media

Social media

Odpowiednio dobrany content i staranne targetowanie reklam do określonej grupy odbiorców to recepta na skuteczne kreowanie wizerunku oraz sprzedaż.

Szkolenia

Szkolenia

Dzielimy się naszą wiedzą z zakresu marketingu internetowego. Szkolenia dedykowane dla właścicieli biznesów oraz specjalistów zatrudnionych w działach marketingowych.

Grafika

Projekty graficzne i wydruki

Logo ulotka czy projekt graficzny strony internetowej to podstawa identyfikacji wizualnej każdego przedsięwzięcia. Odpowiednio zaprojektowana i stworzona grafiki to krok milowy w stronę sukcesu Twojej firmy.

🍪 Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie.