Skip links
Explore
Drag

Social Media

O naszych działaniach

Bądź widoczny w sieci

10 lat doświadczenia

4.81
średnia ocena klientów
500+
Zrealizowanych

kampanii sprzedażowych

Wiele lat pracy na rynku internetowym spowodowało, że doskonale wiemy jak tworzyć i rozwijać strony internetowe, których zadaniem jest pozyskiwanie nowych klientów. Kampanie płatne i bezpłatne w social mediach pozwolą zdobyć Tobie nowych klientów – wiemy jak do nich dotrzeć!

Odpowiednio dobrany content i staranne targetowanie reklam do określonej grupy odbiorców to recepta na skuteczne kreowanie wizerunku oraz sprzedaż.

Dokładna analiza i optymalizacja kampanii reklamowych w social mediach to klucz do sukcesu. W ten sposób jesteśmy w stanie znacząco podbić przychody Twojej firmy.

Realizacje

Wiemy jak trudno jest zaistnieć w sieci dzięki zdobytemu doświadczeniu sprawimy że i Twoja firma będzie na pierwszych miejscach w wyszukiwarce.

Wiemy gdzie inni popełniają błędy i wiemy jak je naprawić. Jeżeli korzystałeś z usług innej agencji i nie byłeś zadowolony z efektów. Zwróć się do najlepszych w branży.

social media

HOTEL TOSCANIA

social media

NEWCOSMOPOLITAN

social media

LIPOWA ZAGRODA

social media

CANNA-HUB

Co możemy dla ciebie zrobić?

Obszar działania

Skontaktuj się z nami, a my wykonamy dla Ciebie bezpłatnie audyt dotychczasowych działań i konkurencji. Doradzimy najlepsze rozwiązania, które pozwolą zwiększyć przychody Twojej firmy.

  • Płatne reklamy na Facebooku
  • Prowadzenie profilu na Facebooku
  • Płatne reklamy na Instagramie
  • Prowadzenie profilu na Instagramie
  • Płatne reklamy na Linkedin
  • Płatne kampanie na pozyskiwanie leadów

Szczegółowa

Analiza konkurencji

Sprawdzamy Twoich konkurentów, aby poznać, z kim będziesz się mierzyć. Analizujemy jakie działania online podejmuje konkurencja, na jakie słowa kluczowe się pozycjonuje oraz jaka jest ich pozycja. 

Dowiedz się więcej

Nie jesteś dla nas klientem

Jesteś partnerem

Współpracujemy z najlepszymi. Nie możesz być ekspertem w każdej dziedzinie. Zleć nam wybranie najlepszych specjalistów w każdej dziedzinie.

Analiza

Analizujemy, badamy i konsultujemy obecną sytuację klienta.

Stabilizacja

Stabilizujemy i podkręcamy. Porządkujemy procesy marketingowe, wykluczamy nieefektywne i wzmacniamy te skuteczne.

Współpraca

Wspólnie planujemy i omawiamy strategię działań. Internet to nasz świat, jednak to Państwo znają swój biznes najlepiej.

Wdrożenie

Wdrażamy, testujemy i optymalizujemy. Nieustannie szukamy najlepszych sprzedażowo działań.

Nie działamy tylko w social mediach

Co robimy
05

WWW

Strony i sklepy www

Kompleksowy proces przygotowania strony www oraz sklepów online. Profesjonalnie konsultujemy i wdrażamy projekty stron szytych na miarę oczekiwań klienta.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie SEO

SEO to działania prowadzone dla osiągnięcia przez stronę internetową jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarki na określona słowa kluczowe.

Reklamy

Google Ads

Reklamy w wyszukiwarce Google oraz innych najpopularniejszych sieciach wyszukiwania takich jak Bing, Yandex i Baidu. Siłą tego typu narzędzi jest ich czysto sprzedażowy charakter.

Szkolenia

Szkolenia

Dzielimy się naszą wiedzą z zakresu marketingu internetowego. Szkolenia dedykowane dla właścicieli biznesów oraz specjalistów zatrudnionych w działach marketingowych.

Grafika

Projekty graficzne i wydruki

Logo ulotka czy projekt graficzny strony internetowej to podstawa identyfikacji wizualnej każdego przedsięwzięcia. Odpowiednio zaprojektowana i stworzona grafiki to krok milowy w stronę sukcesu Twojej firmy.

🍪 Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie.