Skip links
Explore
Drag

Reklama

O naszych działaniach

Bądź widoczny w sieci

10 lat doświadczenia

4.81
średnia ocena klientów
500+
Zrealizowanych

kampanii sprzedażowych

Wiele lat pracy na rynku internetowym spowodowało, że doskonale wiemy jak tworzyć i rozwijać strony internetowe, których zadaniem jest pozyskiwanie nowych klientów. Kampanie płatne i bezpłatne w social mediach pozwolą zdobyć Tobie nowych klientów – wiemy jak do nich dotrzeć!

Odpowiednio dobrany content i staranne targetowanie reklam do określonej grupy odbiorców to recepta na skuteczne kreowanie wizerunku oraz sprzedaż.

Dokładna analiza i optymalizacja kampanii reklamowych w social mediach to klucz do sukcesu. W ten sposób jesteśmy w stanie znacząco podbić przychody Twojej firmy.

Realizacje

Wiemy jak trudno zaistnieć w sieci. Nasze doświadczenie sprawi, że Twoja firma będzie widoczna w wyszukiwarce Google.

Wiemy, gdzie inni popełniają błędy i wiemy jak je naprawić. Jeżeli korzystałeś z usług innej agencji i nie byłeś zadowolony z efektów. Zwróć się do najlepszych w branży.

Co możemy dla ciebie zrobić?

Obszar działania

Skontaktuj się z nami, a my wykonamy dla Ciebie bezpłatnie audyt dotychczasowych działań i konkurencji. Doradzimy najlepsze rozwiązania, które pozwolą zwiększyć przychody Twojej firmy.

  • Kampania w sieci wyszukiwania Google
  • Kampania w sieci reklamowej Google
  • Kampania produktowa Google
  • Kampania YouTube
  • Kampania na pozyskiwanie leadów

Szczegółowa

Analiza konkurencji

Sprawdzamy Twoich konkurentów, aby poznać, z kim będziesz się mierzyć. Analizujemy jakie działania online podejmuje konkurencja, na jakie słowa kluczowe się pozycjonuje oraz jaka jest ich pozycja.

Dowiedz się więcej

strony interntowe

Bezpłatny audyt

Jakość strony docelowej to jedna z najważniejszych składowych wyniku jakości. Aby był on jak najwyższy, oceniamy stronę za pomocą takich narzędzi jak:

  • Google Optimize
  • Google Tag Assistant
  • PageSpeed Insights
  • Google Search Console
  • Google Analytics

Nie jesteś dla nas klientem

Jesteś partnerem

Współpracujemy z najlepszymi. Doświadczenie pokazuje, że nie możesz być ekspertem w każdej dziedzinie. Zleć nam wybranie najlepszych specjalistów w każdej dziedzinie.

Analiza

Analizujemy, badamy i konsultujemy obecną sytuację klienta.

Współpraca

Wspólnie planujemy i omawiamy strategię działań. Internet to nasz świat, jednak to Państwo znają swój biznes najlepiej.

Wdrożenie

Wdrażamy, testujemy i optymalizujemy. Nieustannie szukamy najlepszych sprzedażowo działań.

Stabilizacja

Stabilizujemy i podkręcamy. Porządkujemy procesy marketingowe, wykluczamy nieefektywne i wzmacniamy te skuteczne.

Nie robimy tylko reklam

Co robimy
05

Www

Strony i sklepy www

Kompleksowy proces przygotowania strony www oraz sklepów online. Profesjonalnie konsultujemy i wdrażamy projekty stron szytych na miarę oczekiwań klienta.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie SEO

SEO to działania prowadzone dla osiągnięcia przez stronę internetową jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarki na określona słowa kluczowe.

Social media

Social media

Odpowiednio dobrany content i staranne targetowanie reklam do określonej grupy odbiorców to recepta na skuteczne kreowanie wizerunku oraz sprzedaż.

Szkolenia

Szkolenia

Dzielimy się naszą wiedzą z zakresu marketingu internetowego. Szkolenia dedykowane dla właścicieli biznesów oraz specjalistów zatrudnionych w działach marketingowych.

Grafika

Projekty graficzne i wydruki

Logo ulotka czy projekt graficzny strony internetowej to podstawa identyfikacji wizualnej każdego przedsięwzięcia. Odpowiednio zaprojektowana i stworzona grafiki to krok milowy w stronę sukcesu Twojej firmy.

🍪 Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie.