Skip links
Explore
Drag

Nowa funkcja Google – śledzenie paczek w czasie rzeczywistym

W coraz bardziej przyspieszającym świecie większość czynności, które wcześniej wymagały wychodzenia z domu, dzisiaj kosztują nas tylko otworzenie laptopa czy odblokowanie telefonu. Szczególnie w okresie przedświątecznym, gdzie zakupy i prezenty spędzają nam niejednokrotnie sen z powiek, bardzo wygodnym rozwiązaniem są zakupy przez internet i zamawianie prezentów z dostawą do domu. 

Google w swoim zwyczaju po raz kolejny wychodzi przed szereg i stara się swoimi działaniami ułatwiać życie użytkownikom. Udało się im stworzyć zintegrowany system śledzenia paczek, dostępny dla zamawiających na całym świecie. Jest to oczywista odpowiedź na trendy wyszukiwań wśród użytkowników.

Centralny system od Google, czyli poinformuj klientów, gdzie jest ich paczka

Każda firma zajmująca się sprzedażą wysyłkową oraz dostarczaniem przesyłek może poczynić starania, aby w systemie oferowanym przez Google znalazły się informację o postępach w dostawie przesyłek. Wystarczy spełnić odpowiednie wymagania i zarejestrować się jako usługodawca, po weryfikacji i odpowiedniej integracji, dane naszej paczki mogą być widoczne bezpośrednio w wyszukiwarce Google, co zdecydowanie skraca drogę dotarcia do konkretnych informacji. 

Google idealnie wpasowało się w magię świąt, tym swoistym prezentem może nam zdecydowanie ułatwić śledzenie zamawianych prezentów.

Leave a comment

🍪 Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie.