Skip links
Explore
Drag

Nie będzie polubień na fanpage

facebook znika liczba fanów fanpage

Facebook wprowadza kolejną rewolucyjną zmianę dla osób prowadzących fanpage. Okazuje się, że w nowym layoucie nie będzie można już zobaczyć liczby like’ów. 

W oficjalnym komunikacie potentata mediów społecznościowych możemy przeczytać, że  Facebook nie będzie już wspierał like’ów na fanpage. Wiąże się to z nowym wyglądem stron facebookowych, które stopniowo są wprowadzane na kolejne profile. Wiemy już, że nie będzie można sprawdzić liczbę fanów.

Znikną polubienia na fanpage

Jak to wpłynie na rozwój fanpage? Facebook zapewnia, że w nowym layoucie zniknie liczba fanów, ale pozostanie liczba obserwujących. Tym samym można się domyślić, że Facebook będzie chciał ujednolicić nazwę z tą obowiązującą na Instagramie. 

Nie wiadomo jednak jak taka zmiana wpłynie na kampanie reklamowe. Jednym z celów w menadżerze reklam jest przecież zdobywanie nowych fanów. Czy zostanie to również zmienione na pozyskiwanie obserwujących? Odpowiedź poznamy pewnie niedługo! 

Leave a comment

🍪 Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie.