Skip links
Explore
Drag

Jak zaprosić znajomych do polubienia fanpage na facebooku?

Założyłeś właśnie nową stronę na Facebooku i zastanawiasz się co dalej? Po pełnym skonfigurowaniu Fanpage, dodaniu informacji, zdjęcia w tle, może nawet kilku pierwszych postów na Twojej stronie nic się nie dzieje? Aby zwiększyć ruch i widoczność nowo powstałej strony zacznij od zaproszenia do jej polubienia lub zaobserwowania swoich znajomych! Na pewno chętnie będę wspierać rozwój Twojej nowej strony. To dobry start do zwiększenia wiarygodności i rozkręcenia Twojego Fanpage.

Zaproś znajomych do polubienia strony

Zastanawiasz się jak zaprosić znajomych do polubienia strony na Facebooku? Poniżej przedstawiamy 5 prostych kroków. 

1. Wejdź na fanpage, do polubienia którego chcesz zaprosić znajomych.

2. Pomiędzy sekcją „Zarządzanie stroną”, a publikowanymi na tablicy postami, kliknij w obszar „Zaproś znajomych do polubienia Twojej strony”.

3. Kliknij „Zaproś” obok imienia i nazwiska na przedstawionej liście lub wybierz opcję „Pokaż wszystkich znajomych”.

4. Wpisz imię i nazwisko znajomego, którego chcesz zaprosić do polubienia fanpage i zaznacz pole obok.

5. Na koniec wystarczy potwierdzić wybór klikając na przycisk „Wyślij zaproszenia”.

Jeśli Twój fanpage zyskał już pierwszych odbiorców spoza zaproszonych znajomych, możesz to wykorzystać i również te osoby zaprosić do zaobserwowania strony. Jest to możliwe wówczas, gdy osoby te zareagowały pod którymś z Twoich postów. Dodatkowym ograniczeniem jest również fakt, że opcja ta dotyczy tylko stron, które mają mniej niż 100 tys. polubień. 

Aby zaprosić osoby, które zareagowały na Twoje dotychczasowe posty wystarczy ponownie wejść na wybrany Fanpage i wybrać jeden z postów. Wyświetl osoby, które zostawiły reakcję i kliknij przycisk „Zaproś” obok ich nazwiska. To wszystko! Systematycznie sprawdzaj reakcje pod postami i zapraszaj nowe osoby do swojej społeczności. To świetna możliwość rozwoju i zwiększania zasięgów.

Zainteresował Ciebie nasz materiał? Odwiedź koniecznie nasz blog przygotowywany przez specjalistów pracujących w agencji marketingowej w Poznaniu

Nie zapomnij, że menadżer reklam wprowadził nie tak dawno funkcję tworzenia reklam pozwalających rozwijać również swój profil na Instagramie. Kliknij i dowiedz się jak zdobyć nowych obserwujących na IG.

🍪 Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie.