Skip links
Explore
Drag

Google Grafika lepsze niż kiedykolwiek

W ostatnim czasie Google wprowadziło wiele zmian, aby usprawnić wyszukiwanie wizualne. Najważniejszą cechą tego rodzaju wyszukiwania jest umożliwienie szukającym porównania produktów przez wielu użytkowników przed podjęciem ostatecznej decyzji wyboru, nie zależnie czy kupują nowe buty, czy decydują się na remont kuchni i szukają nowej inspiracji. 

Swipe to Visit, czyli przesuń aby odwiedzić

Aby ułatwić cały proces, Google zgodnie z zapowiedziami wprowadza nową funkcję Swipe to Visit, która podczas otwierania danego zdjęcia, pokazuje Nam nagłówek strony źródłowej, z opcją szybkiego przejścia do samej strony.

Intuicyjne rozwiązanie, które daje efekty

Funkcja Swite to Visit dzięki wykorzystaniu wstępnego renderowania AMP, wyświetla podgląd strony w dolnej części ekranu. To intuicyjne dla użytkowników rozwiązanie, pozwala z łatwością przenieść się na daną stronę, bez zakłócenia procesu dalszego przeglądania. 

Funkcja ta pojawi się automatycznie na stronach, które odsługują AMP niedługo również będą dostępne raporty o ruchu generowanego dzięki tej usłudze. 

Z niecierpliwością czekamy na nowości od Google, będziemy o nich informować w kolejnych wpisach na Naszej stronie.

Leave a comment

🍪 Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie.