Skip links
Explore
Drag

Czym jest PageRank strony www?

Page Rank (PR) jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na pozycję strony w wynikach wyszukiwania. Jest to metrica stworzona przez firmę Google w celu oceny jakości stron internetowych. Page Rank określa, jak ważna jest dana strona w porównaniu do innych w oczach wyszukiwarki. Im wyższy Page Rank, tym lepiej strona jest oceniana przez Google i tym większa szansa, że będzie wyświetlana w wyżej wynikach wyszukiwania.

Jak możemy sprawdzić Page Rank strony?

Page Rank strony możesz sprawdzić za pomocą narzędzi do analizy linków, takich jak Moz Open Site Explorer lub Majestic SEO. Te narzędzia pomogą Ci śledzić i monitorować wskaźniki Page Ranku dla poszczególnych stron lub całego serwisu. Mogą Ci także pomóc w określeniu, czy Twoja strona pozycjonuje się coraz lepiej, czy też nie. Wykorzystaj maksymalnie potencjał Page Ranku korzystając z usług profesjonalnej agencji marketingowej. Nasi specjaliści od pozycjonowania chętnie pomogą Ci zbudować silną sieć linków przychodzących, która zwiększy twoją widoczność w wynikach wyszukiwania i zapewni Ci wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.
🍪 Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie.