Skip links
Explore
Drag

Doświadczony zespół ludzi z pasją

Kampanie reklamowe
Pozycjonowanie
Media społecznościowe
Grafika

Strony internetowe
Aplikacje

Marketing to dla nas pasja. Budując zespół 3Mindset zwracamy szczególną uwagę na podejście ludzi do marketingu. To nie tylko suche statystyki, tysiące słów i kreacji graficznych. To coś więcej!

3Mindset to firma, która aspiruje do roli partnera dla swoich klientów. Nasz model funkcjonowania opiera się o rzetelne, pełne zaangażowania działanie skupione na budowaniu wartości naszych Partnerów.

Kompleksowa obsługa

Swoją pracą dajemy pewność, stabilizację i realną współpracę. Nasi pracownicy stają się Waszymi pracownikami. Dbamy o najwyższy standard obsługi i kompetencje, zapewniając jednocześnie kompleksowość działań.

Jesteśmy nową siłą, siłą jakości i spokoju.

Audyt

Analizujemy,
badamy i
konsultujemy
obecną sytuację klienta.

Analiza

Diagnozujemy silne i słabe strony, szanse i zagrożenia. Pełna informacja to podstawa dobrej akcji promocyjnej.

Działanie

Wdrażamy, testujemy i optymalizujemy. Nieustannie szukamy najlepszych sprzedażowo działań.

3mindset

Szybko i Skutecznie

Podstawą dla nas jest zbudowanie poczucie stabilności u klienta. Stałość osiągamy metodycznie realizując każdy projekt.

Ten sam opiekun klienta, ten sam Marketing Manager i doskonały przepływ informacji.

10

Lat
doświadczenia

Obszary naszego działania

Podstawa działań w sieci. Budujemy sprzedażowe strony i sklepy online. Znamy się na tym i wiemy, co pozytywnie wpłynie na Twoich klientów.

Efektywne działania zwiększające sprzedaż produktów lub usług? Wiemy jak to robić!

Dokładny audyt dotychczasowych działań i analiza rynku to fundament naszych działań. Wspólnie zbudowana strategia pozwoli w jeszcze szybszym okresie zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie.

SEO to działania prowadzone dla osiągnięcia przez stronę internetową jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarki na określone słowa kluczowe.

Reklamy w wyszukiwarce Google oraz innych najpopularniejszych sieciach wyszukiwania takich jak Bing, Yandex i Baidu. Siłą tego typu narzędzi jest ich czysto sprzedażowy charakter

Odpowiednio dobrany content i staranne targetowanie reklam do określonej grupy odbiorców to recepta na skuteczne kreowanie wizerunku oraz sprzedaż.

Dzielimy się naszą wiedzą z zakresu marketingu internetowego. Szkolenia dedykowane dla właścicieli biznesów oraz specjalistów zatrudnionych w działach marketingowych.

Logo ulotka czy projekt graficzny strony internetowej to podstawa identyfikacji wizualnej każdego przedsięwzięcia. Odpowiednio zaprojektowana i stworzona grafiki to krok milowy w stronę sukcesu Twojej firmy.

— Klienci

OPINIE

Sprawdź co myślą o nas klienci

🍪 Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie.