Skip links
Explore
Drag

Bezpłatny audyt Google Ads

Opierając się na kilkuletnim doświadczeniu w prowadzeniu kampanii Google Ads chcielibyśmy zaoferować Państwu zupełnie bezpłatny audyt prowadzonych działań w narzędziu reklamowym Google. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Zapisz się! — Na bezpłatny Audyt

iPhone
ipad

DIGITAL MARKETING

Audyt Google Ads za darmo!

Zespół naszych ekspertów, bazując na kilkuletnim doświadczeniu, osobiście wejdzie na Twoje konto reklamowe Google i dokładnie przeanalizuje działające na nim kampanie, a następnie podzieli z Tobą wnioskami. Dzięki temu otrzymasz gotowe wskazówki pozwalające działać jeszcze sprawniej w sieci.

Skontaktuj się z nami

Zaoszczędzony budżet

Nasz audyt Google Ads wskaże kampanie i grupy reklam, dzięki którym przestaniesz bezcelowo wydawać budżet reklamowy, który nie niesie za sobą żadnych efektów. Podpowiemy jak efektywnie prowadzić kampanie płatne w Google

Wysoka jakość reklam

Sprawimy, że jakość Twoich kampanii reklamowych znacznie wzrośnie. Osiągniesz tańsze kliknięcia, a lepsze dopasowanie reklam sprawi, że będziesz działać jeszcze skuteczniej

Tańszy koszt pozyskania

Głównym celem jest z pewnością tańsze dotarcie do potencjalnego klienta. Wskażemy w jaki sposób sprawić, aby Twoje kampanie generowały tańsze konwersje

Skuteczne rozwiązania

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że z pełną świadomością zaproponujemy Tobie działania, które sprawią, że podniesiesz jakość kampanii, np. w oparciu o używanie sztucznej inteligencji

Jak krok po kroku przeprowadzimy audyt Google Ads?.

 • Wysyłasz do nas przez formularz kontaktowy prośbę o audyt Twojego konta reklamowego
 • Jeśli tego wymagasz – podpisujemy umowę o zachowaniu poufności
 • Wysyłamy prośbę o dostęp do Twojego konta Google Ads
 • Wysyłamy Tobie na maila audyt oceniający dotychczasowe działania i przedstawiający propozycje zmian

To wszystko w 2 dni robocze!

Analiza struktury konta z podziałem na kampanie, grupy reklam i frazy kluczowe

Podział słów kluczowych ze względu na przyjętą strategię reklamową pod kątem jakości i ilości

Analiza zliczania konwersji i modelu atrybucji

Analiza rozszerzeń reklam i dopasowania słów kluczowych

Podział grup remarketingowych i weryfikacja ich wykorzystania

Analiza szczegółowych aspektów kampanii (lokalizacja, harmonogram reklam itp.)

lines-bg
Opinie klientów

Przeczytaj co piszą o nas nasi klienci

Audyt przeprowadzany przez nas jest zupełnie bezpłatny. Chcemy dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu będziesz mógł działać na rynku internetowym sprawniej niż dotychczas. Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, a resztą się zajmiemy. Ty dostaniesz na maila gotowy audyt z analizą i wnioskami na przyszłość.

Przede wszystkim skupiamy się na przeanalizowaniu dotychczasowych kampanii reklamowych. Wskazujemy błędy, jak również informujemy, w jaki inny sposób należałoby poukładać kampanie, aby działały jeszcze skuteczniej niż dotychczas. Skrupulatnie przyglądamy się rodzajom kampanii, podziałem na grupy reklam, frazy kluczowe, czy reklamy. To wszystko zupełnie za darmo!

Audyt przez nas przedstawiony zawiera listę błędów wraz z ich argumentacją i rekomendacją zmian. Nasze sugestie poparte są doświadczeniem prowadzenia kampanii w wielu branżach, a dobre praktyki przez nas polecane z pewnością sprawią, że pozyskasz większą liczbę klientów.

Zaufaj specjalistom.

3Mindset Maciej

Z tej strony Maciej Sadłowski. Jestem jednym z właścicieli firmy 3Mindset, a zarazem osobą odpowiedzialną za dział Google Ads. Od kilku lat z wysoką skutecznością prowadzę działania reklamowe w obszarze płatnych kampanii w sieci Google, co podparte jest zdobytymi przeze mnie certyfikatami. Kampanie nie mają przede mną tajemnic, lubię wyzwania, a zdobytym doświadczeniem dzielę się z innymi. Oprócz prowadzenia kampanii dla naszych klientów, prowadzę szkolenia z zakresu reklam w Google Ads. Pomogłem już wielu osobom, więc dlaczego nie mógłbym pomóc i Tobie? Z wielką chęcią nawiążę z Tobą kontakt, dokonam analizy Twoich działań i przedstawię plan na przyszłość. Nie zastanawiaj się dłużej i już teraz postaw na lata praktyki w Google Ads.

  Imię

  Email

  Telefon

  Adres strony


  🍪 Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie.