3Mindset – Digital Marketing

Bezpłatny audyt Google Ads

Opierając się na kilkuletnim doświadczeniu w prowadzeniu kampanii Google Ads chcielibyśmy zaoferować Państwu zupełnie bezpłatny audyt prowadzonych działań w narzędziu reklamowym Google. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Audyt Google Ads za darmo!

Zespół naszych ekspertów, bazując na kilkuletnim doświadczeniu, osobiście wejdzie na Twoje konto reklamowe Google i dokładnie przeanalizuje działające na nim kampanie, a następnie podzieli z Tobą wnioskami. Dzięki temu otrzymasz gotowe wskazówki pozwalające działać jeszcze sprawniej w sieci.

Korzyści audytu Google Ads

Zaoszczędzony budżet

Nasz audyt Google Ads wskaże kampanie i grupy reklam, dzięki którym przestaniesz bezcelowo wydawać budżet reklamowy, który nie niesie za sobą żadnych efektów. Podpowiemy jak efektywnie prowadzić kampanie płatne w Google

Tańszy koszt pozyskania

Głównym celem jest z pewnością tańsze dotarcie do potencjalnego klienta. Wskażemy w jaki sposób sprawić, aby Twoje kampanie generowały tańsze konwersje

Wysoka jakość reklam

Sprawimy, że jakość Twoich kampanii reklamowych znacznie wzrośnie. Osiągniesz tańsze kliknięcia, a lepsze dopasowanie reklam sprawi, że będziesz działać jeszcze skuteczniej

Skuteczne rozwiązania

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że z pełną świadomością zaproponujemy Tobie działania, które sprawią, że podniesiesz jakość kampanii, np. w oparciu o używanie sztucznej inteligencji

Co zawiera audyt Google Ads?

Analiza struktury konta z podziałem na kampanie, grupy reklam i frazy kluczowe

Podział słów kluczowych ze względu na przyjętą strategię reklamową pod kątem jakości i ilości

Analiza zliczania konwersji i modelu atrybucji

Analiza rozszerzeń reklam i dopasowania słów kluczowych

Podział grup remarketingowych i weryfikacja ich wykorzystania

Analiza szczegółowych aspektów kampanii (lokalizacja, harmonogram reklam itp.)

Propozycja zmian i plan działań na przyszłość

Jak krok po kroku przeprowadzimy audyt Google Ads?

  • Wysyłasz do nas przez formularz kontaktowy prośbę o audyt Twojego konta reklamowego
  • Jeśli tego wymagasz – podpisujemy umowę o zachowaniu poufności
  • Wysyłamy prośbę o dostęp do Twojego konta Google Ads
  • Wysyłamy Tobie na maila audyt oceniający dotychczasowe działania i przedstawiający propozycje zmian

To wszystko w 2 dni robocze!

Opinie klientów

"Podjęłam współprace z firma 3MINDSET przypadkowo, miałam tylko ogólne pojęcie o promowaniu swojej firmy w internecie. Dzięki ludziom pracującym w tej firmie już wiem w jaki sposob moja firma może zyskać nowych klientów... ich kompetencje i wiedza o działaniach marketingowych pozwalają na całkowitym zrozumieniu moich potrzeb i problemów związanymi z ekspansją firmy w social mediach. Łatwosc w nawiązywaniu kontaktów jest ich dużym atutem."

Justyna Milej-Hombek właścicielka firmy Box Of Style

“Jestem bardzo zadowolony z usług firmy 3MINDSET. Profesjonalnie podeszli do zleconych im przeze mnie zadań analizując każde zagadnienie pod wieloma płaszczyznami. Bez wątpienia ich wielka zaleta jest cierpliwość, która przy ilości i różnorodności moich pomysłów jest niezbędna do prawidłowej interpretacji problemów a następnie wdrożenia skutecznej strategii marketingowej. Gorąco polecam każdemu!!!"

Kamil Matyuszewski Właściciel firmy DPF Cleaning

"przejmie informuję, iż z pełnym przekonaniem chcielibyśmy udzielić agencji marketingowej 3MindSet z siedzibą w Poznaniu pozytywnych referencji, bazując na naszych wcześniejszych doświadczeniach wynikających ze współpracy z wyżej wymienioną firmą. Cały zespół 3Mindset niejednokrotnie wspierał nas w działaniach promocyjnych oraz wraz z wewnętrznym działem promocji konsultował wiele projektów realizowanych w przeszłości. 3MindSet swoim profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do każdego wykonywanego zadania, niejednokrotnie udowodniło, że można na nich polegać w kwestiach marketingowych i promocyjnych, co czyni ich wartościowym partnerem w obecnych i przyszłych działaniach. Serdecznie polecam współpracę ze specjalistami z firmy 3MindSet z siedzibą w Poznaniu."

Alina Anton dyrektor marketingu z firmy z sektora finansowego

"Z czystym sumieniem, jako osoba odpowiedzialna za funkcjonoanie i rozówj sklepu internetowego PoshYou.pl oraz funkcjonujących równolegle profili na Facebooku oraz Instagramie, chciałabym wyrazić swoje zadowolenie z dotychczasowej współpracy w zakresie marketingu oraz pomocji moich produktów. Współpraca trwająca od listopada 2019 roku, znacząco zwiększyła obroty w naszym sklepie oraz pozwala pozytywnie zapatrywac się na kolejne inwestycje oraz działania, których 3MindSet ma pozostać integralną częścią. Idywidualne podejście do każdego aspektu współpracy sprawią, że jest to jak dotąd najlepsza firma marketingowa, z którą mieliśy okazję współpracować i w pełni polecamy ją jako kompetentne wsparcie w zakresie promocji oraz rozwoju marki"

Angelika Szwak PoshYou.pl

"Współpraca z firmą 3Mindset okazała się strzałem w dziesiątkę. Po kilku miesiącach poszukiwań, wśród wszystkich korporacyjnych ofert, była jedna która różniła się stylistką pisania. Na zapytanie które złożyliśmy do firm zajmujących się agencją reklamową, odpowiedziało około 200 osób. Pan Maciej Sadłowski jako jedyny przedstawił ofertę, która została stworzona specjalnie pod naszą branżę. Zawiera cały program działań oraz możliwy okres zwrotu zainwestowanych pieniędzy. Do teraz przy każdym spotkaniu poruszamy temat miesiąca w którym nasza firma ruszyła z kopyta, gdyż w 100% była trafiona. Rok wspólnych działań za nami. Mogę powiedzieć iż firmę 3mindset prowadzi trzech sympatycznych gości, którzy znają się na rzeczy. Razem z załogą tworzą firmę która jest super hybrydą. Doświadczenie którym dysponują pomogło nam w zwiększeniu sprzedaży trzykrotnie. Dużym atutem jest to iż firma 3mindset różni się od innych korporacji typu CS GROUP, którą wszystkim serdecznie odradzam. Tutaj są jasne warunki, przejrzysty schemat działań i kontakt w chwili kiedy tego potrzebujemy najbardziej. Dziękuję za współpracę i mam nadzieję że będzie trwała wieki :)"

Karolina Klukowska właściciel firmy Mastwell

"Od wielu lat działamy w dość kontrowersyjnej branży i do pewnego czasu pozyskiwaliśmy klientów za pośrednictwem kontaktów osobistych. Niestety czasy się zmieniły i zmienić musieliśmy równiez my. Postanowiliśmy pozycjonować. Zaczeło się od zamiaru a przerodziło się w pomysł, który konsekwętnie realizuje Maciej Sadłowski świetny specjalista i jeden z właścicieli firmy. Mimo, iż internet nadal stanowi wciąż mniejszą rolę w naszej sprzedaży, to ciągle się rozwija i rozwija się dzięki 3Mindset. Jestśmy zdecydowanie zadowoleni i liczymy na więcej. "

Agnieszka Arcisz-Żbikowska, Sempre nawierzchnie sportowe.

"3Mindset to firma, która najpierw utworzyła nam stronę internetową a następnie pokazała jej życie w internecie. W dniu dzisiejszym firma wykonuje dla nas usługę związana z pozycjonowaniem oraz reklamami Google. Największą siłą tej firmy jest zorientowanie na Klienta, jego potrzeby i wymagania. Polecam firmę 3Mindset jako poważnego, solidnego i godnego zaufania partnera.

Piotr Żbikowski, Prezes Zarządu Matejko Development Sp z o.o.

Najczęściej zadawane pytania

1. Ile zapłacę za audyt w Państwa firmie?
Audyt przeprowadzany przez nas jest zupełnie bezpłatny. Chcemy dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu będziesz mógł działać na rynku internetowym sprawniej niż dotychczas. Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, a resztą się zajmiemy. Ty dostaniesz na maila gotowy audyt z analizą i wnioskami na przyszłość.
2. Na czym polega audyt kampanii Google Ads?
Przede wszystkim skupiamy się na przeanalizowaniu dotychczasowych kampanii reklamowych. Wskazujemy błędy, jak również informujemy, w jaki inny sposób należałoby poukładać kampanie, aby działały jeszcze skuteczniej niż dotychczas. Skrupulatnie przyglądamy się rodzajom kampanii, podziałem na grupy reklam, frazy kluczowe, czy reklamy. To wszystko zupełnie za darmo!
3. Co zawiera audyt Google Ads?
Audyt przez nas przedstawiony zawiera listę błędów wraz z ich argumentacją i rekomendacją zmian. Nasze sugestie poparte są doświadczeniem prowadzenia kampanii w wielu branżach, a dobre praktyki przez nas polecane z pewnością sprawią, że pozyskasz większą liczbę klientów.

Zaufaj specjalistom

Z tej strony Maciej Sadłowski. Jestem jednym z właścicieli firmy 3Mindset, a zarazem osobą odpowiedzialną za dział Google Ads. Od kilku lat z wysoką skutecznością prowadzę działania reklamowe w obszarze płatnych kampanii w sieci Google, co podparte jest zdobytymi przeze mnie certyfikatami. Kampanie nie mają przede mną tajemnic, lubię wyzwania, a zdobytym doświadczeniem dzielę się z innymi. Oprócz prowadzenia kampanii dla naszych klientów, prowadzę szkolenia z zakresu reklam w Google Ads. Pomogłem już wielu osobom, więc dlaczego nie mógłbym pomóc i Tobie? Z wielką chęcią nawiążę z Tobą kontakt, dokonam analizy Twoich działań i przedstawię plan na przyszłość. Nie zastanawiaj się dłużej i już teraz postaw na lata praktyki w Google Ads.

Wypełnij formularz kontaktowy

11 + 4 =